| Nowy temat | Spis tematów | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| Czy politycy i księża to bajarze? (koronawirus i wybory) | |
|
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 412 |
|
To dalsza część dyskusji zapoczątkowanej w wątku "Tarot" na skutek koronawirusa, Amandyy i zdenerwowania Wendola ;)
|
|
Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl |
|
Trochę historii:
https://www.youtube.com/watch?v=d4v5J-IayLw ;))
Ja się nie zaszczepiłem i chodziłem do lasu, mimo że był zakaz i byłem nawet w "tajnym" lokalu, gdzie można było zjeść na miejscu z dreszczykiem emocji, że może przyjść policja lub sanepid.
To było tak absurdalne, że aż... ludzie taki filmik zrobili :)
Ja nosiłem maseczki z napisem "pacjent zero" i "nosiciel" i nie mogłem się nadziwić tym absurdom, a inni ze strachu zgadzali się na wszystko.
|
|
Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl |
|
W tym kabaretowym filmiku było o "Wojskach Obrony Koronalnej", podczas gdy obecnie mamy coś takiego:
Gen. Polko o Ruchu Obrony Granic: to jest skandal
W materiale filmowym, przed wypowiedzią generała wyświetliła się reklama.
Dlaczego zwróciłem na nią uwagę i o tym piszę?
Bo nakręcili ją na moim osiedlu - za moim blokiem :)
|
|
Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl |
|
|
|
Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl |
|
Potężne oskarżenia Palikota. Rzuca nazwiskami ludzi z pierwszych stron gazet
Jak są jakieś zarzuty wobec polityków, to zawsze się tłumaczą, że to sprawa polityczna.
Z drugiej strony Palikot nie wygląda na przestępcę i raczej by takich głupich rzeczy nie robił.
Wygląda raczej na pokrzywdzonego.
To nie tylko inteligentny człowiek, ale też mądry, wrażliwy, czujący i filozof.
Takie przestępstwa do niego nie pasują.
|
|
Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl |
|
wendol
Wczoraj o 00:24
Niestety J. Palikot sam jest sobie winnym, gdyby ogłosił bankructwo nie byłoby problemów, natomiast tam działy się różne rzeczy które kwalifikują się niestety jako niegospodarność i działanie na szkodę firmy.
Czarujący filozof ;)
Rozumiem twój zarkazm doskonale ;) "To nie tylko inteligentny człowiek, ale też mądry, wrażliwy, czujący i filozof.
Takie przestępstwa do niego nie pasują."
Pozdrawiam
Igor
|
|
Niech Moc Będzie z Tobą |
|
wendol
8 lipca, 03:51
Generał Polko niestety nie rozumie subtelności w polityce, z jednej strony skandal z drugiej rząd ma większe pole manewru.
Pozdrawiam
Igor
ps.zawsze w jednych sytuacja są szanse w drugich nie..
|
|
Niech Moc Będzie z Tobą |
|
Janusz Palikot zaprasza na herbatę za 5 tys. zł. Internauci nie wytrzymali
Dobre rady są bezcenne ;)
Rozumiem, że doradza czego nie robić :)
Jest wniosek o aresztowanie Zbigniewa Ziobry! "Założył i kierował zorganizowaną grupą przestępczą"
Teraz jest w Budapeszcie - Orban docenia jego działania na rzecz demokracji ;)
|
|
Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl |
|
wendol
8 godzin temu
Janusz jest kreatywny i działa jak widzą dalej twardo ;) no w sumie na doradach czego nie robić to zna się jak mało kto.
Mnie zaimponował jedną rzeczą - urealnił realny wpływ na rzeczywistość jednego z mediów tzn TVN i jego głównego gwiazdora.
A mówiąc prościej to co mnie zaskoczyło, to to, że tak duża dźwignia marketingowa jak K. Wojewódzki nie pomogła ani rozreklamować towaru, ani podnieść biznesu. To mnie zaskoczyło najbardziej.
Tutaj się chyba przeliczył najwięcej stawiając na ten model budowania wizerunku.
Wydaje mi się, że aresztowanie Z. Ziobry niestety niczego tutaj nie wniesie ani nie da poza podgrzewaniem napięcia i budowaniem duopolu, na który zgodziły się już chyba obydwie partie.
Pozdrawiam
Igor
|
|
Niech Moc Będzie z Tobą |
|
Możesz głosować na Konfederację lub na Konfederację Korony Polskiej ;)
|
|
Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl |
|
Miliardy złotych za szczepionki. Pfizer komentuje wyrok sądu
W tamtym zwariowanym okresie niektórzy się licytowali, kto zamówił więcej szczepionek, bo to był "wskaźnik sukcesu".
Co z tego, że okazały się niepotrzebne - był sukces polityczny, jak to rząd (PiS) wspaniale sobie radzi z "zarazą".
Przylot największego samolotu transportowego na świecie z maseczkami to też był wielki sukces - z naciskiem na "wielki", choć był prawie pusty... jak ta polityka.
Tak to się kończy, jak politycy chcą się wykazać.
|
|
Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl |
|
Tak to kolego w polityce bywa, jak ci się uda noszą na rękach a jak ci się nie uda - to jest jak jest ;)
Wiele krajów przelicytowało - nie tylko my.
Pozdrawiam
Igor
|
|
Niech Moc Będzie z Tobą |
|
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 412 |
| Nowy temat | Spis tematów | Nowszy wątek | Starszy wątek |